Options

Body Background:
Body text color:
Links Color:
CONTENT Color:
Color suggestions:
TOP/FOOTER COLOR:
T/F BG Color:
T/F BG opacity:
HEADER/BOTTOM COLOR:
H/B BG Color:
H/B BG opacity:
This panel is build only for demo purposes. It does not work well on IE
expand

Üye Girişi

  444 1 297 Login

  Hakkımızda -

  Merkezi Isparta'da olan şirketimiz Rosense Kozmetik Ürünleri A.Ş. 2005 yılında dünyanın en büyük gül yağı üretici ve ihracatçı kuruluşu olan Gülbirlik tarafından kurulmuştur.

  Rosense, dünyanın tek doğal gül kaynaklı kozmetik ürünleri markasıdır. Bugünglobal bir marka olma yolunda ilerleyen Rosense, Türkiye dışında Almanya,Hollanda, Avustralya, Kanada ve Japonya dahil birçok ülkede bayiliklerkanalı ile satılmaktadır.

  Yüksek kalite standartlarında üretilen tüm ürünlerimiz, gül yapraklarından elde edilmiş saf gül özü ile birlikte doğal meyve özleri ve vitaminlerle zenginleştirilmiş formüller içerir.

  Ufkumuz sadece kendi ülkemizde değil, dünya platformunda güçlü bir marka olmak. Temel görevimiz, faaliyetlerimizin tüm alanlarında sürekli iyileştirmeyi, güvenirliliği, şeffaflığı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan, ekip ruhuna sahip bir şirket olmaktır.

  Doğal güzellik felsefesi üzerine kurulmuş olan Rosense, kozmetikkur alanında ucusu Gülbirlik tarafından 50 yılı aşkın bir tecrübe ve bilgi birikimine sahiptir. Faaliyetlerinin her alanında kalite ilkelerine bağlı olan şirketimiz, kalite güvenliği tescili olan Kalite Yönetim Sistemi ISO 9001 : 2000 ve Gıda Güvenliği yönetimi Sistemi ISO 22000 : 2005 belgelerine sahiptir.

  Haber & Duyuru

  Rosense ürünlerini alırken  logosuna dikkat ediniz ve taklitlerinden sakınınız.

   

  Bize Ulaşın

   

  Mesai Saatlerimiz  Pazartesi-Cuma 8:00 – 18:00 saatleri arasındadır.

  Virtuemart

  Coming soon!!

  PHOTO GALLERY

  In this photo gallery i used Simple Image Gallery (Plugin) by JoomlaWorks.gr

  First gallery

  Second gallery

  Facebook
  Scroll to top